Про компанію

Про нас

NIS - комп'ютерна компанія в Україні

Компанія “NIS” створена у лютому 1994 року і позиціонується на ринку України як компанія, яка пропонує своїм партнерам високоякісне обладнання та витратні матеріали, створює та впроваджує інтегровані ІТ-рішення, що забезпечують ефективне функціонування бізнесу замовника.

Ми пропонуємо унікальні рішення для побудови та розвитку структурованих кабельних систем, локальних та глобальних мереж передачі даних, телефонних мереж, систем моніторингу та управління ІТ-інфраструктурою, відмовостійких серверних платформ для обробки та зберігання даних, систем управління бізнес-процесами та підтримки управлінських рішень, ip-телефонії, а також для забезпечення сервісного обслуговування за принципом “24 × 7 × 365”.

Окремим важливим направленням діяльності компанії є надання послуг по утилізації електроніки та комп’ютерної техніки, також надається повний офіційний пакет документів для подальшого списання техніки з балансу компанії.

ІТ-рішення "NIS" засновані на новітніх інформаційних технологіях, міжнародних стандартах якості та сучасних методиках організації та управління ІТ-активами підприємства замовника, включаючи його організаційну структуру та бізнес-процеси.

Нашими клієнтами стали підприємства різних секторів економіки України

Ми неодноразово були відзначені нагородами та подяками.

У складі компанії працюють понад 200 фахівців готових розробити рішення будь-якого рівня складності, яке дозволить Вашому підприємству суттєво зменшити витрати та збільшити доходи, забезпечить постійний доступ до всіх інформаційних джерел підприємства, а також наддасть можливість перебудовувати інформаційну систему відповідно до активних бізнес-процесів.

Ми працюємо з різними рівнями економіки:

  • Державними
  • Фінансовими
  • Індустріальними
  • Приватними

прекрасно розуміємо масштаби компаній та їх потреби. Тому системно підходимо до вирішення поставлених цілей та закладаємо можливості під масштабування.

Партнери

NIS офіційний партнер

Компанія “NIS” є офіційним партнером багатьох світових брендів