Утилізація

Послуги з утилізації

Утилізація комп'ютерів та оргтехніки

Сервісний центр компанії «NIS» надає послуги з утилізації комп’ютерів та всілякої оргтехніки, також надаємо повний пакет бухгалтерських документів для оформлення офіційної утилізації та списання техніки.

Кількість електроніки на планеті стрімко зростає утворюючи щороку понад 50 мільйонів тонн «електронних відходів». Застарілі комп’ютери та офісна техніка є реальною загрозою навколишньому середовищу.

Свинець, миш’як та ртуть, без яких не обходиться навіть найсучасніший комп’ютер, небезпечні не лише для екології, а й для здоров’я людини. Під впливом зовнішніх факторів ці речовини перетворюються на сильнодіючі отрути, які отруюють довкілля. Тому комп’ютери і всю оргтехніку необхідно правильно утилізувати, витягуючи алюміній, срібло, бронзу, що представляють економічну цінність, і знищуючи потенційно небезпечні елементи.

Професійна утилізація комп’ютерів і оргтехніки – один із напрямків роботи сервісного центру компанії «NIS». Ми зробимо утилізацію комп’ютерів та оргтехніки, та надамо повний пакет бухгалтерських та інших документів, що підтверджують факт утилізації комп’ютерів та оргтехніки.

Переваги

Переваги утилізації комп'ютерів та оргтехніки з компанією NIS:

  • Надаємо повний пакет бухгалтерських документів, включаючи акти, що дозволяють списати комп’ютери та оргтехніку з балансу підприємства;
  • У нас найнижчі ціни та вигідні фінансові умови співпраці;
  • Грамотну консультацію та якісний сервіс. Наші фахівці щорічно підвищують свою кваліфікацію у навчальних центрах та мають великий досвід роботи з утилізацією оргтехніки та комп’ютерів;
  • Ми самостійно запропонуємо правильне рішення та план з утилізації.

Компанія NIS пропонує повний цикл послуг зі списання та утилізації комп’ютерів та оргтехніки, оскільки має право складати акт технічної експертизи комп’ютерів, оргтехніки та різного комп’ютерного обладнання. Ви не втрачаєте цінного часу на стомлюючі процедури списання техніки та утилізацію обладнання, але при цьому можете бути впевнені, що внесли посильний внесок у захист навколишнього середовища і зробили наш світ чистішим та приємнішим для життя.

З питань утилізації комп’ютерів та оргтехніки Ви завжди можете звернутися до нас!