Проектування та монтаж телефонних мереж

Проектування

Проектування, монтаж та налаштування телефонних мереж (АТС)

На сьогоднішній день телефонний зв’язок став одним із основних джерел комунікацій. Спілкування на відстані заощаджує час та робить обмін інформацією швидким та зручним. Наявність надійної телефонної та коп’ютерної мережі одна із застав успіху сучасних компаній.

Компанія NIS більше 17 років здійснює монтаж та налаштування телефонних мереж на високому професійному рівні. Грамотне проектування телефонних мереж забезпечується високим класом наших фахівців та існуючими досягненнями у сфері телекомунікацій.

Етапи проектування телефонної мережі прості та прозорі. Початком вважається отримання початкових відомостей про об’єкт, вивчення особливостей будівлі та приміщень, а також визначення першочергових завдань телефонної мережі. Після складання детального технічного завдання та затвердження його замовником, ми приступаємо до безпосереднього проектування самих мереж та налаштовуємо за потреби IP-телефонію і VoIP-АТС.

Налаштування

Налаштування телефонних мереж, програмування АТС

Засоби телефонної комунікації займають одну з найважливіших ролей у житті кожної компанії. Від працездатності міні-АТС повністю залежить функціональність телефонії і якісний рівень комунікацій компанії.

Монтаж кабельної телефонної мережі включає безпосередньо її проектування, перевірку та тестування телефонної кабельної мережі, монтаж кросового та комутаційного обладнання міні-АТС.

Установка ISDN мережі включає проектування, тестування та налагодження цифрових потоків, підключення цифрових потоків по локальній та/або загальної ISDN мережі, реконструкція, модернізація ISDN мережі.

Налаштування та обслуговування АТС повинні виконуватись лише професіоналами високого рівня, якими є фахівці компанії NIS. Послугами нашої компанії користуються клієнти всіх рівнів – від малого офісу до великої корпорації, включаючи банки та державні установи.