Проектування та монтаж комп'ютерних мереж

наші переваги

Проектування, монтаж та запуск СКС

Компанія NIS на високому професійному рівні здійснює монтаж та проектування комп’ютерних мереж. Працюючи на ринку України понад 17 років, наша компанія не лише зарекомендувала себе як надійного та відповідального партнера, а й як новатора ефективних комплексних рішень у галузі монтажу кабельних та бездротових мереж, IP-телефонії та VoIP-АТС – будь-якої складності.

Не залежно від рівня технічної складності об’єкта – ми гарантуємо високу якість, злагоджену роботу із замовником, а також професійний підхід на всіх етапах співпраці.

Замовивши монтаж комп’ютерної мережі у нас – ви гарантовано отримаєте якісну роботу від сертифікованих спеціалістів в області прокладки та монтажу кабельних систем. Наші інженери не тільки виконують якісні роботи, але й пропонують ефективне комплексне рішення для вашого бізнесу з серверами та іншим обладнанням.

Монтаж

Монтаж комп'ютерних мереж

Монтаж локальних та комп’ютерних мереж будь-якого рівня технічної складності буде виконаний на належному рівні, а вся проектна документація – суворо відповідно до існуючих вимог та стандартів.

Наша головна перевага полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта, внаслідок чого однаково якісно буде зроблено роботу з побудови локальної комп’ютерної або телекомунікаційної мережі як у невеликому офісі компанії, так і великому офісному центрі або на підприємстві. Довіривши монтаж комп’ютерної мережі компанії NIS – Ви гарантовано можете бути впевнені у високій кваліфікації фахівців та якості виконаних робіт.

Наша компанія здійснює комплексний підхід до поставленого завдання. З моменту отримання замовлення на монтаж комп’ютерних мереж наші фахівці працюють у широкому діалозі з представниками клієнта, ретельно вивчаючи технічне завдання, вивчаючи всі необхідні нюанси. Тільки за такого підходу до монтажу комп’ютерних кабельних мереж можна гарантувати чудовий результат.

структурована кабельна мережа

Проектування та монтаж СКМ

Проектування та монтаж СКМ (структурованої кабельної мережі), постачання мережевого обладнання та його налаштування, монтаж телефонних мереж – спектр робіт може бути досить широким.

Наш досвід та рекомендації наших клієнтів дозволяють стверджувати, що спеціалістам компанії NIS під силу виконання завдань найвищого рівня складності, підтвердженням чого є десятки реалізованих проектів, позитивні відгуки клієнтів та гарантія на матеріали та всі виконані роботи (термін гарантії – до 10 років).

Повна реалізація переваг та побажань клієнта для нас є однією з ключових умов співпраці. Початок робіт з монтажу комп’ютерних мереж включає огляд об’єкта і формування основних технічних і бізнес завдань. Після консолідації всієї інформації, наші фахівці запропонують вам кілька рішень реалізації проекту.

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором популярних торгових марок комп’ютерного та мережевого обладнання, що дозволяє нам пропонувати клієнтам якісне обладнання за справді лояльними цінами.

Етапи реалізації

Етапи монтажу кабельної мережі

  • Огляд об’єкта, в якому здійснюватиметься монтаж комп’ютерних мереж.
  • Підготовка до монтажу та здійснення монтажу кабельної інфраструктури.
  • Монтаж активного мережевого обладнання.
  • Налаштування програмного забезпечення та здавання об’єкта.

На етапі початкового проектування вносяться зміни та розглядаються різні можливі варіанти, на етапі обстеження приміщення – враховувати його особливості за допомогою наявної технічної документації. Всі наступні етапи вже відображають мережу у її робочому вигляді та вимагають неймовірно точного виконання технічних умов.

Найбільш складні – підвісні лінії, монтаж кабельної мережі у перекриттях, монтаж у різних трубах – повинні бути виконані з особливою ретельністю.

Не можна не відзначити важливість монтажу комутаційних шаф і серверних кімнат: тут все залежить від того, наскільки точно підібрано обладнання та в якій відповідності позиції знаходяться один з одним.

Фінальний етап монтажу – тестування прокладеної мережі та сертифікація – показує остаточний результат та дозволяє оцінити масштаб роботи, а також побачити всю мережу у дії.

Загальна вартість робіт варіюється і залежить від таких складових як безпосередня вартість кабельної продукції, рівня складності, наявності додаткових робіт.

Надійність

Працездатність кабельної мережі

Для того щоб забезпечити майбутню працездатність кабельної мережі (СКМ), необхідно враховувати безліч факторів, але бажаний результат завжди один: якісна та грамотна робота обладнання та функціональна дієздатність комп’ютерної системи в цілому.

Одним із основних факторів є специфіка діяльності та потреби тієї чи іншої компанії, а також закладений фактор їх зростання.

Монтажні схеми, які виконуються обов’язково, демонструють безпосередню конфігурацію майбутньої комп’ютерної мережі, розподіл маршрутів, точки необхідної консолідації – всі деталі та елементи конкретної мережі.

Обов’язково необхідно враховувати, що якість СКМ (структурованої кабельної мережі) обумовлено таким параметром, як резерв системних параметрів.
Чим складніша кабельна мережа – тим чіткіше видно якість монтажу мереж та правильність налаштувань системи.

У процесі самого монтажу необхідно постійно звертати увагу на можливі ситуації, які загрожують некоректною роботою всієї мережі або окремих її сегментів у майбутньому. Зокрема, необхідність витримувати всі параметри укладання кабелю, не допускати перетяжки та інших подібних випадків.

Обслуговування

Обслуговування та модернізація комп'ютерних мереж

Обслуговування та модернізація комп’ютерних мереж відіграє неабияку роль у безперебійній роботі комп’ютерних мереж вашої компанії (наприклад, оновлення обладнання або переналаштування комп’ютерної мережі).

Абонентське сервісне обслуговування комп’ютерних мереж допоможе вирішити такі проблеми ще до факту їх виникнення, компанія NIS здійснює гарантійне та після гарантійне обслуговування комп’ютерних мереж на високому професійному рівні.

Співпраця з компанією NIS несе в собі достатньо переваг, але найголовніше, полягає в грамотному та комплексному підході до вирішення завдань будь-якого рівня складності та вміння вислухати клієнта та зрозуміти його потреби на початкових етапах.
Немаловажний і факт наявності можливості та вміння запропонувати саме те рішення поставлених завдань, яке максимально повно відповідатиме вимогам клієнта і, крім усього іншого, не збільшуватиме бюджет зайвими витратами.