Наші бренди

Власні бренди

Торгові марки компанії

З 1994 р. наша компанія постачає на ринок персональні комп’ютери, робочі та графічні станції, а також сервери під власною торговою маркою Majesty® та TomoTech®. Ефективна та гнучка система управління виробництвом, орієнтована на міжнародний стандарт якості ISO 9001, ISO 14001, дозволяє проектувати та випускати саме ті рішення, які на даний час затребувані ринком. При цьому розраховується найкраще співвідношення ціни та можливостей нашої продукції. Таким чином, серійне виробництво не тільки нагадує чудово налагоджений механізм, але й гарантує дотримання досить жорстких міжнародних стандартів якості, що регламентують різні виробничі процеси. При цьому створюються надійні та доступні для споживача комп’ютери, зібрані з компонентів, які пропонують провідні світові виробники. Кожен комп’ютер, який виходить під торговою маркою Majesty® та TomoTech®, проходить тестування протягом 24 годин. У процесі тестування оцінюється його продуктивність, сумісність з різним програмним забезпеченням, надійність та відмовостійкість. Кваліфіковані співробітники приймуть ваше замовлення або допоможуть визначитися з оптимальною конфігурацією вашого комп’ютера в залежності від бюджету та завдань. Усі придбані у нас системні блоки збираються лише з комплектуючих, вироблених компаніями зі світовим ім’ям, що гарантує їхню якість. Кожен компонент системи проходить тестування на сумісність з іншими вузлами системного блоку та стійкість до відмови.
Дистрибуція

Нові бренди та дистрибуція на території України

З 2012 р. наша компанія постачає на ринок України електроніку, смарт пристрої, товари для спорту та дому різних світових брендів.

Більш детально ознайомитись з вже відомими в Україні виробниками можна у партнерському портфелі. А якщо Ви хочете отримати кваліфіковану допомогу у популяризації свого власного бренду, зв’яжіться з нами через відповідну форму.