Mijia 1T – спритний пилосос з лідаром

Найбільш важливою характеристикою розумного пилососу Mijia 1T є його здатність швидко пересуватися і долати різні перешкоди.

Потужність всмоктування цього пилососа становить 3000 Па, а пропрацювати без підзарядки він може близько 180 хвилин завдяки вбудованому акумулятору на 5200 мАг. Цього часу вистачає для прибирання будинку/квартири загальною площею 240 м².

Ще одна важлива особливість робота-пилососа Mijia 1T – його оптичний датчик Time of Flight (ToF), який допомагає пилососу точно визначати відстань до перешкод. Відповідно, пилосос може уникнути перешкод на шляху збирання в діапазоні від 10 см до 5-6 метрів, комфортно рухаючись уперед. Подібний блок у пристроях Apple називається лідером. Не менш важливо і те, що в Mijia 1T покращено функцію відображення маршруту.

Безщітковий двигун японського виробництва розміщений усередині пристрою. Mijia 1T має чотири варіанти потужності, які ви можете налаштовувати на свій розсуд.

Пилосос поставляється з контейнером на 550 мл, який збирається весь пил, і 250 мл ємністю для води. Mijia 1T оснащений високопродуктивним чіпом Cortex-A5, двома гіроскопами, оптичними та іншими датчиками. Користувачам рекомендується встановити програму Mijia, за допомогою якої вони зможуть функціонально контролювати прибирання в режимі реального часу.

Інші новини