Робот-пилосос Mijia 2C з потужністю всмоктування 2700 Па та акумулятором ємністю 3200 мАг

Xiaomi вперше випустила робот-пилосос Mijia 1C у жовтні 2019 року. Це вважається дешевою версією популярної лінійки роботів-пилососів. Продукт має всмоктувальну здатність 2500 Па, датчик технічного зору OV, резервуар для води з інтелектуальним електронним управлінням та багато інших привабливих функцій. Щоб продовжити цей успіх, нещодавно Xiaomi розповіла про наступника версії Mijia 1C, названого роботом-пилососом Mijia 2C.

Робот-пилосос Mijia 2C має кілька модернізованих конструкцій в порівнянні зі своїм попередником. Зокрема, продукт оснащений шестигранною допоміжною щіткою з волокна товщиною 0.1 мм, що допомагає легко глибоко очистити затишні куточки і тріщини в підлозі. Крім того, цей робот-пилосос також інтегрований з модернізованою шваброю під тиском, що забезпечує кращу ефективність збирання.

У наступній версії Mijia 1C використовується м’яка антибактеріальна бавовняна тканина з ультратонких волокон, покрита антибактеріальним шаром з високомолекулярного полімеру, який може пригнічувати 99.9% зростання бактерій протягом тривалого часу.

Цей робот-пилосос нового покоління також має можливість всмоктування торнадо до 2700 Па, оснащений 4-швидкісним режимом всмоктування та пилозбірником об’ємом 550 мл, який може негайно видаляти пил. Він також оснащений інтелектуальним резервуаром для води об’ємом 250 мл з електронним керуванням, який можна використовувати для одночасного прибирання квартири площею до 150 кв.

Що стосується часу автономної роботи, робот-пилосос Mijia 2C також був оновлений до 3200 мАч з 2700 мАг (Mijia 1C). При такому часі автономної роботи пристрій може забезпечити до 110 хвилин використання у стандартному режимі.

Крім того, інтелектуальна сумісність робота-пилососа також була значно покращена, щоб забезпечити більш гнучкі функції керування карткою. У пристрій додано функцію очищення розділів та редагування карт, що дозволяє користувачам контролювати процес очищення в режимі реального часу через програму Mijia. З іншого боку, цей наступник підтримує голосове управління XiaoAI для інтелектуального зв’язування інших пристроїв розумного будинку.

Інші новини