Соковитискач BUD Fruit, з можливістю автоматичного поділу насіння, шкірки та м’якоті від соку.

Соковитискач BUD має велику горловину (19 см), в яку можна класти цілі яблука, не розрізаючи їх, що заощаджує час та сили. Більше того, така конструкція також допомагає зменшити площу контакту між фруктами та повітрям, зменшуючи процес окислення, роблячи сік чистішим та свіжішим.

Соковитискач BUD JE220-18M00 оснащений безщітковим двигуном змінного струму з чистої міді з більш ніж 10-річним терміном служби, високою ефективністю, стабільністю, швидким безперервним віджиманням. Ефективність віджимання соку може досягати 90%.

У соковижималці швидкість віджиму становить 37 об/хв з використанням принципу подрібнення з 8-сегментного спірального валу, замість гострого ножа, як у звичайних соковитискачів. Завдяки цьому клітинні стінки та поживні речовини фруктів зберігаються, утримуються переважно, без піни, без залишків і легше засвоюються організмом.

Зокрема, у BUD JE220-18M00 використовується конструкція з 2 каналів. Тому соковитискач автоматично відокремлює насіння, шкірку та м’якоть від чистого соку.

Інші новини